Конкурс заявок на проведення "Днів кар'єри ЄС"

Запрошуємо Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.


Оголошуємо конкурс заявок на проведення «Днів кар'єри ЄС»-2022

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС». Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.

Метою проведення заходів є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам, молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

Завданнями «Днів кар'єри ЄС» є:

 

  • Обговорення тенденцій на ринку праці; знань і навичок, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; знань і навичок, необхідних молодим підприємцям.
  • Поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС для формування світогляду учасників Днів кар'єри ЄС та широкої цільової аудиторії.
  • Розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту та інших soft skills.
  • Представлення кращих практик взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках.
  • Презентація можливостей навчання і стажування, підтримки бізнесу, досліджень, стартапів, які надаються Європейським Союзом в Україні.
  • Посилення співпраці між представниками Мереж ЄС.

 

Вимоги до претендентів:

Бути офіційно зареєстрованою організацією

Мати не менше ніж 3-річний досвід в сфері проведення публічних заходів: Ярмарок Кар’єри, тренінгів, панельних дискусій тощо

Мати не менше ніж 3-річний досвід роботи з молоддю

Мати досвід співпраці з донорськими організаціями

Тренери повинні мати вищу освіту в сфері суспільних наук та досвід тренерської діяльності

Етапи конкурсу:

Заповніть заявку

Скачать //Zayavka_na_provedennya_Dnya_karieri_YeS.docx

Надішліть заявку на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з темою листа «Заявка на «Дні кар'єри ЄС» 2022».

Дедлайн подачі заявок: 10 лютого 2022 року.

Результати будуть оголошені 1 березня2022 року.

Детальніше умови конкурсу дивіться тут: Скачать //EU_Career_Day_2022.pdf

Довідка: «День Кар’єри ЄС» - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру. Заходи відбуваються в Україні впродовж 6 років.

 

Відео

English version