Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021

 

Мініпроєкти учасників Єврошколи-2021 стануть у нагоді багатьом з нас, адже вони відповідають на виклики, налаштовують на роздуми і спонукають до дії.

Хочемо познаймити Вас із ними:

Як відрізнити фейкові новини від достовірних? І що таке інфодемія? Мініпроєкт «Беzфейків: ліки від інфодемії» об’єднав учасників Єврошколи з Києва, Харкова, Львова та Сум. Він розвінчує міфи та фейки про Covid-19 й вакцинацію, підвищує рівень медіаграмотності, вчить орієнтуватися в інформаційному просторі, розрізняти неправдиві, маніпулятивні новини.

Другий мініпроєкт учасників EU Study Days: «Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи!» торкається навчання в університетах Європи, програм міжнародної академічної мобільності. Він допомагає краще зрозуміти європейські цінності, культуру, отримати новий досвід та цікаві контакти.

В рамках проєкту відбувся міжнародний онлайн-форум «Навчання у ЄС: пропозиції, за і проти, досвід», де спікери з України та Європи розповіли про переваги паралельного навчання в Україні та ЄС. Третій проєкт відповідає на такі системні питання: як ми розуміємо толерантність, свободу, європейські цінності і чому це важливо? Автори мініпроєкту «Європейська культура: різні країни – єдині цінності» досліджували ці питання разом. Учасники проєкту з різних міст України - Сум, Полтави, Кривого Рогу. До тренінгів в рамках мініпроєкту долучились вчителі та школярі, викладачі та студенти.

Відео

English version