Школа демократії участі «Пункт 7» (другий набір) приймає заявки на навчання з 14 до 19 лютого 2022

Школа демократії участі «Пункт 7» (другий набір) приймає заявки на шестиденне навчання з 14 до 19 лютого 2022 р.

Запрошуємо до участі:

громадських діячів, представників громадських організацій, журналістів та інших осіб з активною соціальною позицією, які готові працювати з темами соціальної згуртованості, національної єдності навколо демократичних принципів та толерантності до багатоманіття етнічних та національних меншин, ЛГБТІК-спільноти та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) старше 18 років.

Учасники школи навчаться:

  • користуватися перевагами децентралізації та бюджету участі;
  • проводити ефективні адвокаційні кампанії та захищати інтереси уразливих груп;
  • формувати ідеї та отримувати фінансування на їх реалізацію;
  • використовувати різноманітність – як сильну сторону територіальної громади.

Ваші ідеї матимуть можливість бути втіленими з групою однодумців. Найкращі з них – отримають фінансову та експертну підтримку.

Організатори школи покривають витрати на проїзд, проживання та харчування. Місце проведення: Київ чи Київська обл. Місце може бути змінено в залежності від  епідеміологічної ситуації в регіоні та інших чинників.

Важливо! Для участі у заході необхідна наявність “зеленого” COVID-сертифіката або сертифіката про одужання (оформлений на порталі “Дія” COVID-сертифікат на підставі одужання, чинний 105 днів з моменту встановлення діагнозу).

Реєстрація на школу демократії участі «Пункт 7» за посиланням: https://bit.ly/3dOJQpy

Заявки приймаються до 23:59 11 січня 2022 р.

З додатковими питаннями просимо звертатися до Анастасії Шебардіної  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Захід пройде в рамках проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7», який реалізується у партнерстві Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства  права (ABA ROLI), Благодійного фонду “Восток SOS” та Громадської організації “Центр Громадянських Свобод”.

Чому «Пункт 7»?

7 стаття Загальної декларації прав людини визначає, що всі люди рівні та мають право на захист від будь-якого виду дискримінації.  Відтак, проєкт «Пункт 7» – це шлях трансформації українського суспільства в прогресивне світове товариство, де люди з різним походженням, переконаннями, інтересами та релігійними поглядами активно залучені в життя громад, маючи рівні можливості для самовираження.

Джерело: https://gurt.org.ua/

Відео

English version