Проєкт «Organisation EU Study Days in Ukraine»/«Організація Єврошкіл в Україні»

Проєкт буде втілюватися у 2022-2025 роках

Цей проєкт - є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Виконавці проекту —Громадська організація «Молодіжна Альтернатива», Львівський Національний Університет ім. І. Франка та Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця/

«Єврошколи» - це освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований 8 років тому. Проєкт надає можливість дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від провідних експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє створенню мережі молодих українців, де вони зможуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою інтеграції України до ЄС. Із 2013 року в межах проєкту було проведено більше ніж 32 тижневі сесії у різних містах України.

З 2022 р. заплановано проведення два цикли інтерактивних освітніх модулів, що будуть проходити весною та осінню. Кожен цикл складатиметься з 10 модулів для школярів і 10 модулів для студентів. Кожен модуль включатиме лекцію та вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських та українських експертів. Окрім того учасники отримають інформаційні матеріал та зможуть перевірити свої знання, склавши тест.  20 кращих слухачів будуть запрошені до участі  у літній або зимовій школах в очному форматі.

Сайт проекту https://www.eustudydays.in.ua/ це платформа для онлайн навчання, спілкування, взаємодії, втілення найкращих ідей, спрямованих на розповсюдження європейських ідей в українському молодіжному середовищі.

Проєкт буде втілюватися у 2022-2025 роках

Відео

You are here:   Головна Про організацію Проекти Проєкт «Organisation EU Study Days in Ukraine»/«Організація Єврошкіл в Україні»
English version