Підведено підсумки проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади»

Протягом липня-грудня 2017 року ГО Молодіжна Альтернатива реалізовувала проект  «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади». Проект реалізовано за підтримки Посольства США.


23 грудня в Києві відбулася презентація та обговорення спільних ініціативив, які розробили та впровадили учасники проекту!

Фінальний захід  у місті Києві зібрав всіх учасників, хто реалізовував соціальні проекти та ініціативи у столиці. У невимушеній атмосфері вони поділилися своїм досвідом впроваждення проектів, викликів, які постають перед молоддю з числа ВПО та місцевою громадою в їхніх містах та областях, планами на майбутні проекти. Проекти, які реалізували наші учасники, були дуже різноманітними – це і квести, і концерти, і настільні ігри, і тренінги, і кіно під відкритим небом, і воркшопи з флорістики тощо. І в рамках кожного з цих проектів було залучено молодь з числа ВПО та місцеву громаду.

Фідбеком від учасників зустрічі стало побажання до всіх донорів та організацій – підтримувати і далі молодіжні проекти та ідеї (навіть дуже малі), інтенсивніше працювати з молоддю з інвалідністю, проводити тренінги на різні теми (гендерні питання, робота в команді, таймменеджмент, історії успішних людей, молодіжна політика тощо).

Метою проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади» (за підтримки посольства США) було сприяння інтеграції ВПО з числа молоді у нові громади шляхом реалізація спільних проектів за участю ВПО і місцевої громади в Вінницькій, Львівській, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській та Запорізькій областях, протягом жовтня-листопада 2017 року молодими активістами з числа ВПО та приймаючих громад було реалізовано більше ніж 19 соціальних проектів/ініціатив.

 

Відео

English version