P[art] of the community

Проект здійснюється за підтримки: The Black Sea Trust for Regional Cooperation

«Частина громади» (англ. «P[art] of the community»)

Проект здійснюється за підтримки: The Black Sea Trust for Regional Cooperation

Локації проекту: Україна (Одеса та Чернівці), Грузія (Квемо Картлі та Самегрело)

Тривалість: серпень 2017 – квітень 2018

Опис: Цей проект об'єднає молодь серед ВПО, представників НУО/ГО (які працюють з проблемами ВПО або в яких активістами є ВПО), місцевої молоді та локальних активістів з метою зміцнення їх комунікації та співпраці всередині громади, а також буде сприяти інтеграції та соціальній згуртованості за допомогою мистецтва. Це допоможе переосмислити стереотипи і нивелювати травматичий досвід ВПО. Всі мистецькі заходи супроводжуватимуться тренінгами по активаці громадянської позиції для молоді в контексті посилення співпраці з владою. На фінальному етапі в рамках цього проекту пройде тренінг з транскордонного співробітництва у м. Одеса.

Завдання проекту:

1. Ініціювати спільне обговорення молоді серед ВПО і локально молоді того, як інтегрувати ВПО в нове середовище, а також ролі ВПО в нових громадах.

2. Навчати молодь серед ВПО і місцеву молодь співпрацювати з місцевими органами влади, щоб голос молоді враховувався і брався до увагу при прийнятті рішень, а також заохочувати активну громадянську позицію в цілому.

3. Підвищити потенціал молоді серед ВПО і місцевої молоді в сфері вуличного мистецтва (а саме – створення муралів) в якості інструменту для взаємодії між ВПО і місцевими мешканцями громади.

4. Ініціювати справжню спільну роботу над муралами після розробки ескізів з ключовими (візуальними та змістовими) повідомленнями по таким темам, як співіснування і інтеграція, стереотипи, молодіжна активність і т.д. (теми формуються під час ідентифікації проблем і потреб ВПО / місцевої молоді в рамках тренінгової сесії).

5. Поліпшити знання і навички молодих ВПО в області можливостей для транскордонного співробітництва з метою посилення ролі та впливу.

Заходи в рамках проекту:

1. Чотири 3-денні тренінгові сесії (2 в Україні та 2 в Грузії) для молоді серед ВПО та місцевої молоді. Теми: навчання інструментам ефективної співпраці з місцевою владою (1 день), оpen space щодо проблем, потреб та можливостей ВПО в нових умовах (0,5 день), воркшоп зі створення ескізів муралів під керівництвом художника (1,5 дні). Конкурс на кращих скетч для майбутніх муралів.

2. Створення муралів.

 

3. 2-денна білатеральна сесія в м. Одеса щодо можливостей для ГО та НУО, які займаються питаннями ВПО, у програмах транскордонного співробітництва та нетворкінг.

Відео

You are here:   Головна Про організацію Проекти P[art] of the community
English version