Новий дім: Інтеграція молоді з числа ВПО у нові громади

Проект здійснюється за підтримки: Рада Європи.

Мета проекту: Інтеграція і підвищення спроможності внутрішньо переміщених осіб на місцевому рівні в Україні.  Підвищення обізнаності про те, як вирішувати соціально-економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в межах приймаючих громад.

Проект здійснюється за підтримки: Рада Європи.

Цілі проекту:

1. Налагодження соціальних звязків, комунікації з приймаючими громадами

2. Інформування молоді з числа ВПО про можливі вакансії та пропозиції роботи в приймаючих громадах

3. Навчання можливостям самореалізації ВПО з числа молоді у приймаючих громадах, відкриттю власної справи

4. Популяризація історій успіху ВПО у нових умовах, для підвищення мотивації молоді з числа ВПО

5. Навчання механізмам співпраці із владою

Географія проекту: Київ, Дніпро, Краматорськ, Маріуполь.

Заходи в рамках проекту:

1. Навчальний компонент:

 

  • Тренинги «Молодь з числа ВПО – шлях до вирішення економічних та соціальних проблем». Тривалість 2 дні. Цілі - надати учасникам знання та навички з питань: як успішно знайти роботу в приймаючих громадах – пошук роботи, навики самопрезентації та підготовки документів для отримання роботи; як розпочати власну справу, написати бізнес-план, робити PR та просувати продукцію; історії успіху від ВПО (відкриття бізнесу ВПО); вирішення соціальних проблем молоді, механізми взаємодії із владою, самоорганізація молоді з числа ВПО, правила відкриття ГО
  • Створення онлайн-курсу: «Як відкрити власну справу», «Механізми співпраці із владою» для розповсюдження інформації серед більшої кількості бенефіціарів.

 

2. Методичний компонент: підготовка методичних рекомендацій для вимушено переселеної молоді з питань підвищення економічної активності, адаптації та соціалізації у новому побутовому середовищі. Дані рекомендації містять інформацію та відповіді на запитання «Як відкрити власну справу», «Механізми співпраці із владою». Методичні рекомендації доступні в електронному вигляді на сайті МА та партнерських організацій.

3. Організаційний компонент: Ярмарки кар’єри для молоді з числа ВПО. Тривалість – 1 день. Цілі: налагодження соціальних зв’язків, комунікації з приймаючими громадами; інформування молоді з числа ВПО про можливі вакансії та пропозиції роботи в приймаючих громадах; отримання навичок по написанню резюме, походженню співбесід тощо.

 

Відео

You are here:   Головна Про організацію Проекти Новий дім: Інтеграція молоді з числа ВПО у нові громади
English version