Підвищення економічної активності, адаптації та соціалізації у новому побутовому середовищі для молоді з числа ВПО

В Україні існує дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Однією із головних причин такого дисбалансу є відсутність державного прогнозування потреб економіки у молодих спеціалістах. Законодавством передбачено певну кількість гарантій для молоді та випускників ВНЗ, що прагнуть працювати, проте, якщо дивитися на соціальні верстви населення то рівень безробіття молоді є найвищим серед усього населення, зокрема, у містах та міських поселеннях рівень безробіття молоді вищий, ніж у сільській місцевості. А коли ми говоримо про молодь з числа ВПО, то їхня ситуація ще гірше, оскільки дана категорія повинна справлятися ще й з стереотипним та психологічними проблемами.


Збірка «Підвищення економічної активності, адаптації та соціалізації у новому побутовому середовищі для молоді з числа ВПО» містить рекомендації щодо покращення ситуації з працевлаштуванням молоді серед ВПО - починаючи з аналізу методів пошуку роботи та переліку найпоширеніших сайтів з вакансіями, укладачі збірки підготували також поради щодо складання ефективного резюме та проходження співбесіди. Вельми корисною для читачів стане інформація про випробувальний термін та всі нюанси, пов'язані з його проходженням.

Окремо хотілося б виділити частину методичних рекомендацій, спрямованих на посилення молодіжного підприємництва та, особливо, приклад молодіжних кооперативів як варіанту підприємницької діяльності, особливо поширеного в Європі.

Збірку резюмує пояснення поняття "молодіжна політика" в контексті інструментів співпраці молоді та влади.

 

Відео

English version