«Інтерни проекту «Студенти для Парламенту 2017» зустрілися з народним депутатом України Остапом Єднаком»

Продовжуючи серію зустрічей інтернів з народними депутатами 22 травня ми зустріч з народним обранцем Остапом Єднаком, членом комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.


Остап Єднак зазначив, що в його політичній кар’єрі важливу роль відіграв Реанімаційний Пакет Реформ, з яким співпрацював майбутній народний депутат. Досвід діяльності в бізнесі та в громадському секторі стали в нагоді для парламентської роботи.

Депутат розповів студентам про тонкощі прийняття законопроектів в парламенті, особливості та підводні камені законотворчого процесу. За роки роботи в Парламенті в якості депутата, за авторством та співавторством Остапа Єднака, було прийнято 5 законопроектів.

Депутат зазначив, що репутація і довіра дуже важлива в роботі народного депутата. Тому робота з інформацією, виборцями, зі ЗМІ займає важливе місце в успішній роботі обранця.

Депутат звернув увагу інтернів, що потрібно читати іноземні видання, бо по рівню професійної журналістики вони пішли далеко вперед, на відміну від української журналістики.

Інтерни поділилися з депутатом своїми секретами самовдосконалення, а депутат в свою чергу розповів, як він мотивує себе на досягнення успіху.

 

Щодо побажань молодому поколінню, то депутат наголосив на тому, що потрібно читати наукові праці, досліджувати ситуацію, розбиратися в ній, а тільки потім робити висновки, фільтрувати інформацію і не сприймати все за «чисту монету». Остап Єднак порадив, що у всьому має бути «здорова суміш ідеалізму з прагматизмом».

Відео

English version