Інтерни проекту «Студенти для Парламенту 2017» відвідали Конституційний Суд України

Запланована екскурсія відбулася 15 травня. Студенти на власні очі побачили та відчули атмосферу, яка панує в державному органі, який здійснює офіційне тлумачення Конституції України.


Програма екскурсій передбачала знайомство інтернів з історією, повноваженнями і діяльністю Конституційного Суду України, роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду, а також відвідання Бібліотеки, Архіву, Зали засідань та огляд музейної експозиції.

Наші інтерни дізналися багато чого нового та цікавого про діяльність та функціонування Конституційного Суду України. Наприклад, в архіві, інтерни побачили, як зберігаються справи та акти в Конституційному Суді України, яка має бути температура повітря в архіві для оптимального та довгострокового зберігання справ, а в бібліотеці можна побачити багато раритетних книг.

Особливо інтернів вразила зала засідань Конституційного Суду України. Важливо зазначити, що саме в Україні зала засідань в Конституційному Суді визнана однією з найкращих в Європі.

Багато цікавої літератури та корисних книг представлено в бібліотеці Конституційного Суду.

На закінчення екскурсії інтерни подякували працівнику з прес-служби КСУ за чудово проведену екскурсію.

 

Отжде, не існує нічого неможливого в житті. Наявність бажань, цілеспрямованість та постійне самовдосконалення – ось складові, які обов’язково призведуть до поставленої цілі. Наші інтерни продовжують розвиватися та здобувати нові знання.

Відео

English version