12 травня 2017 р. відбулася зустріч інтернів з народним депутатом України Мустафою Найємом

Інтерни, які проходять стажування у ВРУ за проектом ГО “Молодіжна Альтернатива” зустрілися з народним депутатом Мустафою Найємом.

Розпочалася зустріч з побажань інтернам. Перш за все, Мустафа наголосив на тому, що окрім нових знань та навичок, які інтерни можуть здобути в стінах парламенту, «стажування - це чудова можливість для нових та корисних знайомств, які в майбутньому можуть стати у пригоді. Це так званий «networking», який допоможе знайти хороших друзів, роботу та необхідну інформацію для життя».

Народний депутат закликав брати на себе відповідальність за всі свої дії, наголосив, що в парламенті цього скликання «не проста атмосфера», і працювати дуже непросто. Також депутат зауважив, що «у Верховній Раді України багато різної енергії, як позитивної, так і негативної, і тільки сильні по духу та енергетично сильні люди можуть працювати тут».


На питання що таке лобізм та яким його бачить Найєм в Україні, він відповів, що саме він є одним із авторів законопроекту про лобізм, і що з прийняттям законопроекту в Україні стане простіше бізнесу лобіювати свої інтереси в державі, все буде розумно та виважено, чесно і прозоро. Навів приклади позитивного лобізму в зарубіжних країнах.

Мустафа Найм порадив книги, які він читає і буде корисно прочитати молодим студентам. Акцентував увагу на питаннях тайм-менеджменту та самодисципліни, які мають посідати вагоме місце в житті молоді. Сказав, що нашим інтернам пощастило, що вони мають унікальну можливість в такому молодому віці (20-22 роки) відчути дух парламенту та «доторкнутися» до роботи Верховної Ради України.

Депутат зауважив, що він відкритий до спілкування, тому у кого будуть питання та бажання  (наприклад, щодо діяльності) - він залюбки намагатиметься допомогти та відповісти.

 

Ми будемо продовжувати серію зустрічей наших інтернів з нардепами та запрошуємо всіх бажаючих до співпраці та дискусії.

Відео

English version