Тренінг «Молодь з числа ВПО - шляхи вирішення соціальних та економічних проблем»

 

22-23 квітня ГО «Молодіжна Альтернатива» провела дводенний тренінг «Молодь з числа ВПО -  шляхи вирішення соціальних та економічних проблем» в м. Києві.


Учасники тренінгу - молоді люди 18-30 років.

Завдяки вдалому поєднанню інформаційної наповненості та інтерактивної форм роботи, за відгуками самих учасників, вони змогли отримати користі та нові знання та навички з питань розробки та написання бізнес-планів, розробки проектних пропозицій, напрацювали нові соціальні зв’язки.

Під час тренінгу було розроблено 3 бізнес-ідеї:

 

  1. Організація (торгівельного) бізнесу з продажу вживаних книжок та супутніх товарів для студентів, а також організація вільного простору з можливістю платного користування необхідною літературою.
  2. Організація надання перукарських послуг для чоловіків (barber shop).
  3. Виготовлення та продаж картин з бісеру (ручна робота).

 

Були детально опрацьовані 4 проектні пропозиції:

 

  • Проведення благодійного марафону для ВПО.
  • Еко-патруль.
  • Проект «Нове життя – нова домівка».
  • Адвокаційна кампанія «Гостинний двір для Могилянки».

 

Під час заключної сесії учасники визначали основні проблеми, з якими стикаються ВПО. Більшість учасників погодилися, що ВПО з числа молоді турбують: 1) питання працевлаштування, 2) придбання житла, 3) стереотипи по відношенню до них з боку приймаючих громад.

Захід організований в межах реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”

 

Відео

English version