Програма стажування та розвитку кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України

Донор: U.S. Embassy.

Донор: U.S. Embassy.

Мета: створення Молодіжного кадрового резерву сервісних центрів МВС з некорумпованих, клієнтоорієнтованих та професійних спеціалістів, які розділяють прагнення керівництва держави та Міністерства внутрішніх справ України до реформування правоохоронної системи, через підвищення кадрового потенціалу та створення нових стандартів роботи, шляхом розробки методології тренінгів, тренінгових модулів для організації навчання молодих спеціалістів.

Формат: тренінги, стажування.

 

За конкурсом було вибрано 60 найкращих претендентів, які пройшли стажування та навчання за напрямками діяльності сервісних центрів МВС, з ефективної комунікації та клієнтоорієнтованості, протидії корупції та професійної етики. Було проведено тренінги практичного характеру для стажерів у фронт-офісі сервісних центрів МВС м. Києва. 46 успішних стажерів було прийнято на роботу у Сервісні Центри м. Києва в рамках конкурсу на заміщення вакантних посад.


Відео

You are here:   Головна Про організацію Попередні проекти Програма стажування та розвитку кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України
English version