Презентація проектів локальних ініціатив в рамках обмінних поїздок між Сход і Заходом в Херсоні

«06» жовтня 2016 року в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара – 3-й поверх «Еко Центр» (вул. Дніпропетровська, 2) відбулась презентація проектів – локальних ініціатив, реалізованих активною молоддю і направлених на подолання стереотипів та встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу.


Учасники:

Молоді активісти, учасники обмінних поїздок за проектом «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України» (фінансується NED):

Жанна Насонова с. Музиківка (Херсонська обл.) Спільний захід громади в співпраці з владою

Марія Пономарьова с. Музиківка (Херсонська обл.) Спільний захід громади в співпраці з владою

Світлана Погорелова Херсон День дітей

Червона Ірина с. Казацьке (Херсонська обл.) Берегиня Таврії. Тренінг-практикум для жінок

Кулкова Вікторія с. Казацьке (Херсонська обл.) Берегиня Таврії. Тренінг-практикум для жінок

Маркова Ганна Херсон Авторський час

Деревянченко Ілля Херсон Чаепитие по Фрейду

Представники молодіжних НУО Бевз Тетяна - Голова студентської профспілки Херсонського Державного аграрного університету,

Жнивін Андрій – голова ГО «Центр дослідження суспільства», засновник першої Херсонської Медіа-школи, член молодіжного об`єднання «Діє молодь»,

Лук`янова Людмила – координатор УАСС в Херсонській області

Представники влади Кліментенко Юрій Анатолійович – начальник Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Заболотний Олексій Владиславович – начальник відділу з питань сім`ї та молоді Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Оганізатори заходу - ГО «Молодіжна Альтернатива», регіональний координатор Кісельова Валентина.

Під час прес-конференції відбудеться презентація проектів, дискусія на тему «Важливість молодіжних ініціатив, та можливість підтримки владою молодіжних ініціатив».

Мета проекту обмінних поїздок за проектом «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України» - встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України; руйнація стереотипів у сприйнятті один одного; формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників проектному менеджменту; встановлення тісних контактів між активною молоддю, задля розбудови цілісної суверенної України.

Під час обмінних поїздок відбулося навчання учасників тому, як розробляти та реалізовувати власні проекти, що стало необхідним імпульсом для створення локальних ініціатив самою молоддю заради якісних змін у їхніх громадах.

З ними можна ознайомитися тут: https://drive.google.com/open?id=0BxRikh2wFZxAWm9MQzl.

30 серпня 2016 року молоді реалізатори проектів були запрошені на фінал у м. Київ, де вони презентували свої локальні ініціативи та шляхом голосування обрали переможців. За результатами голосування серед присутніх було обрано переможців:

1 місце – проект «Stereotype UA» Георгі Мірцхулави з Одеси.

Проект у ВК: https://vk.com/stereotypeua

Проект у YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKptlLXTkTdg_vUXsQmk..

Проекту у FB: https://www.facebook.com/stereotypeua/

2 місце – проект «Mix of cultures» Світлани та Оксани Фаленди з Тернополя.

Проект у ВК: https://vk.com/mixofcultures

Проекту у FB: https://www.facebook.com/mixofcultures/

Інформація про проект: http://lg.strichka.com/article/45293615

3 місце – поділили між собою 1) проект «Діалог у громаді» Аліни Вушкварек з Добропілля та 2) проект «Чаепитие по Фрейду» Іллі Деревянченка з Херсону.

Відео

English version