Львів - Єдність у всьому

З 3 по 5 червня відбувся чудовий захід у чарівному місті Львів, який проходив у рамках проекта  «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу». Пороект здіснюється МА, за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії.
Під час заходу учасники взяли участь у тренигах на теми управління конфліктами, та менеджменту проектів, зустрічах з представниками влади, активних молодіжних громадських організацій, екскурсії. 
Під час тренінгу «Управління конфліктами» учасники розглядали  поняття «різноманітність» та «ідентичність», вплив стереотипів на суспільні відносини, багато дискутували про «дискримінацію» і «толерантність», обговорювали їх види та прояви у суспільних відносинах, поняття конфліктів, їх типологію та причини виникнення,  стилі поведінки при конфліктах, та методи вирішення конфліктів. Під час тренінгу «Проектний менеджмент»   освоїли навички розробки та управління соціальними проектами, які у майбутньому спільними зусиллями зможуть реалізувати у своїх містах. Не менш цікавим був тренінг «Технології соціальної інженерії», під час якого були підняті  питаня стосовно : 

  • прогнозування і моделювання розвитку організацій ;
  • методів соціальної інженерії;
  • організаційного проектування та програмування;
  • соціальне планування ;
  • впровадження соціальних нововведень в організації і т.д .

Тренерами два дні працювали Оксана Івасів, тренер Творчого центру ТЦК (Львів), та Роман Кошовий - Перша Львівська Фундація
Третій день був присвячений зустрічам з Анастасією Загайною -координатором проекту «Громади в дії», Інститут міста та заступником начальника ІТ-управління Львівської міської ради Іваном Коржовим
Анастасія презентувала проект «Громади в дії», який є сьогодні надзвичайно актуальним проектом, спрямованим на те, щоб згуртувати людей у невеликих громадах Львова та допомогти мешканцям реалізувати цікаві та потрібні проекти відповідно до особливостей районів, у яких вони проживаютьн, їхнє сприйняття міста та своєї ролі у ньому в цілому. 
У свою чергу  Іван Коржов, презентував електронні сервіси Львівської міської ради:

  • Зовнішні міські портали.
  • Електронні технології в сфері взаємодії влади і мешканців міста Львова.
  • Електронні технології для оптимізації роботи Львівської міської ради.
  • Запровадження інформаційно-аналітичної системи “Е – лікарня” та телемедичної мережі в лікарнях міста.

Хочемо подякувати всім учасникам наших заходів. Ви неймовірні та чудові, саме від таких як Ви залежить майбутнє нашої Держави.
Так само дякуємо  всім, хто допомагає нам організовувати такі корисні і цікаві заходи, завдяки яким ми об’єднуємо наші зусилля на подолання протиріч та створених стереотипів у суспільстві.

 

Відео

English version