Дискусійний куб в Ужгороді

23 травня активна молод з Закарпаття за Східних областей України  взяла активну участь у роботі дискусійного клубу на тему: «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває?»

У Дискусійному Клубі приймали участь експерти з даного питання: Кушнір Наталія Олексіївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, заступники декана з наукової роботи; Ман Денис Миколайович – начальник департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА; Менджул Марія Василівна - кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури, в.о. зав. Кафедри; Мелеганич Ганна Ігорівна - кандидат політичних наук, доцент та Андрейко Віталій Іванович, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ.

У експертів та молоді вийшла чудова дискусія, де було обговорено основні умови вступу до ЄС та можливі наслідки для України. Всі присутні зійшлися на думці про те, що нам є багато чому вчитися від Європейських країн, але не варто втрачати свою самобутність. Зміни на краще в державі відбудуться тоді, коли кожен зміниться сам. А схід і захід України - єдині!

Дискусійний клуб проходив у рамках проекту "ЄС: вибір української молоді". Проект «ЄС: вибір української молоді» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Відео

English version