Студентське самоврядування – школа лідерства ХХІ століття».

21-24 квітня у стінах Хмельницького національного університету за інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України пройшов ІІ Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування – школа лідерства ХХІ століття». Організаторами форуму виступила Студентська рада Хмельницького національного університету та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз», до заходу активно долучилися інтерни МА в Хмельницьку.

У заході взяло участь понад 50 студентських активістів, представників 17-и областей, із понад 30-и вищих навчальних закладів України.

Протягом чотирьох днів учасники мали ряд пізнавальних тренінгів. Крім того, Студентська рада Хмельницького національного університету підготувала для гостей і цікаву розважальну програму.

Першого дня учасники мали змогу більше познайомитися один із одним та нашим університетом у ході екскурсії. Урочисте відкриття форуму стало початком відліку студентської події. З вітальним словом від Хмельницького національного університету звернувся проректор з науково-педагогічної роботи – Сергій Анатолійович Матюх. Цього ж дня студентство спілкувалося із Хмельницьким міським головою – Олександром Симчишиним . У ході круглого столу «Діалог молоді із владою» студенти питали порад та про насущне очільника міста. Після обіду для учасників відбувся концерт «Свято весни». Фінальним акордом першого дня був вечір знайомств .

Другого дня учасники детальніше познайомилися із Хмельницьким у ході екскурсії «Пізнай наше місто». У другій половині дня мали ряд навчальних тренінгів від молодих активісті Хмельницького. Ввечері чудовим подарунком для студентів був безкоштовний концерт української сучасної співачки Христини Соловій.

Третього дня учасники приєднались до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» . У ході толоки молодь прибрала прибережну зону річки Південний Буг. За підтримки Управління молоді та спорту безкоштовно відвідали футбольний матч. Не залишилися без тренінгів і третього дня. Справжньою родзинкою форуму став тренінг на командотворення від президента ВМГО «Національний студентський союз» – Юрій Темофійчука на свіжому повітрі.

Четвертого дня у ході урочистого закриття форуму презентували художній альманах, де зібрані есе студентів на тему: «Лідерство як стиль життя». На завершення усі учасники отримали сертифікати.

Загалом протягом цього терміну відбулося понад 10 тренінгів, від представників ВМГО «Національний студентський союз» та провідних спеціалістів у своїй галузі, зокрема такі як Наталка Щука – тележурналіст каналу 1+1, експерт антикорупційної кампанії "Чиcті виші" – Ілля Кротенко, Тетяна Подолян – представник Вінницького ресурсного центру та інші.


Ми впевнені, майбутнє у руках молодих лідерів!

Відео

English version