Школа Молодої Демократії в Одесі

17-18.03.2016 в  Одесі пройшов дводенний тренинг в рамках Школи Молодої Демократії

Учасниками стали представники НУО та ОМС м. Одеси та області віком до 35 років

Проблеми, на розв‘язання яких спрямовано проект:

  • Зміцнення спроможності громад та органів місцевого самоврядування (ОМС) до надання публічних (державних) послуг та реалізації ефективної політики з використанням прозорих механізмів, які базуються на громадській участі.
  • Підвищення рівня участі громади (молоді) у публічному діалозі з владою, співпраці з владою, впливу на вироблення та формування політики.
  • Формування активних громадян з середовища молоді, небайдужих і готових брати активну участь у реформуванні країни.

 

Отримані під час тренингів знання та навички учасники будуть використані під час роботи у НУО та владних стриктурах, через вдосконалення нормативно-правової бази,  використання нових практик у проектній діяльності, знайомлення колег  та громади з новою інформацією.


Під час Школи обговорювалися питання децентралізації, проблеми її проведення в Україні, вивчався польський досвід, обговорювали вплив громадськості  на владу, які механізми для цього є та наскільки ефективно вони працюють в Україні. Учасники та тренери ділились «добрими практиками» співпраці влади і локальної громади в Укаїні та Польщі.

 

В рамках даного проекту також передбачено навчальний візит до Польщі, можливість реалізації локальних молодіжних ініціатив учасників Школи; проведення 5 підсумкових зустрічей у регіонах з презентацією результатів проекту та реалізованих ініціатив (жовтень-листопад 2016 р.) та видання інтернет-публікації з описом 10 кращих проектів.

Відео

English version