Види, форми та рекомендації щодо проведення експертиз нормативно-правових актів

 

7 лютого у Києві відбувся тренінг «Види, форми та рекомендації щодо проведення експертиз нормативно-правових актів», для інтерів МА у рамках проекту «Студенти для Парламенту» який реалізується при підтримки Національного Фонд Підтримки Демократії.


Це другий тренинг з курсу тренінгів які присвячених напрацюванням інтернами навичок законотворчої  діяльності, державної служби та ефективної управлінської культури для успішної адаптації в новому  професійному середовищі.

Тренінг проводили Андрій Дуда, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», та Світлана Горобчишина, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

Інтерни  освоювали навички правової експертизи актів та проектів актів органів влади, методологію  проведення антикорупційної експертизи актів органів влади, та отримали рекомендації до проведення громадських експертиз.

Тренінг базувався не тільки на теоретичних питаннях. Основна частина методики побудована на практичній стороні справи, на освоєнні навичок прийняття раціональних рішень при проведення експертиз. Учасники змогли докладніше ознайомитися з положеннями законодавства і перевіреними на практиці механізмами протидії корупції в цій сфері.

 

Учасники отримали навички і практичні знання, що дозволить їм багаторазово підвищити ефективність їх роботи у майбутньому.

Відео

English version