Інтерни «Молодіжної Альтернативи» - це краща молодь нашої держави!

Новий етап розпочався в житті вмотивованих, амбіційних і креативних молодих інтернів, які впродовж шести місяців стажуватимуться в єдиному законодавчому органі влади України - Верховній Раді.

Паралельно молоді люди писатимуть законопроекти, аналітичні матеріали, відвідуватимуть корисні тренінги та воркшопи, зустрічатимуться з впливовими політичними і громадськими діячами. Це, так би мовити, приблизний план подальшої співпраці «Молодіжної Альтернативи» з інтернами 2015-2016 рр.


У день традиційного українського свята – 19 грудня ми провели збір усіх інтернів цього року (які на даний момент пройшли конкурсний відбір), а також зробили перший вступний тренінг. Переможці мали чудову нагоду познайомитися один з одним, дізнатися про бекграунд ГО «Молодіжна Альтернатива» та уявити як насправді виглядає робота помічника народного депутата.

Голова організації Людмила Кудіна дала перші настанови та наголосила на тому, що треба обов’язково знати молодим людям, які йдуть на стажування у Комітети. Разом з Олександрою Рязанцевою, менеджером проектів, учасники тренінгу спланували програму дій на наступні шість місяців.


Вірою Конснтіновою було презентовано нормативно-правову база діяльності народних депутатів, новий закон про державну службу, обов'язки помічників народних депутатів та специфіку їх діяльності.

Не менш важливу інформацію розповіли та на прикладах продемонстрували - Ангела Бочі та Наталя Волосова. Завдяки їх презентаціям наші студенти вже ознайомилися: з порівняльними таблицями, зверненнями, запитами, аналітичними записками, експертними оцінками та іншими документами з якими працюватимуть у Комітетах Верховної Ради.


 

Зараз же інтерни сповнені енергії, шаленого бажання бути в епіцентрі політичного життя та впливати на прийняття політичних рішень в Україні. Ми впевнені, що сподівання виправдаються, бо інтерни «Молодіжної Альтернативи» - це краща молодь нашої держави!

Відео

English version