Розвиток потенціалу сільської місцевості з українського, польського та німецького погляду

Міжнародний проект темою якого було "Розвиток Потенціалу сільської місцевості з українського, польського та німецького погляду " пройшов в Україні з 25 листопада по 29 листопада 2015 року.

Цей проект відповідає багаторічному  досвіду організацій, що працюють з молоддю в контексті загальних, актуальних, соціальних проблем, які потребують вирішення  в  кожній країні. В організації проекту приймали участь 3 організації  «Enstieg e.V», ГО «Молодіжна Альтернатива» та «Youth of Europe»  з Німеччини, України  та Польщі  відповідно.


Метою проекту було ознайомити молодих людей з різних країн з  проблемами сільських районів у країнах-партнерах та розробити  можливі шляхи їх вирішення та  нових можливостей, програм  для молоді.

Напередодні створення  презентаційного проекту від української  команди , в першу чергу цікавили питання, пов'язані з молодіжною політикою та молодіжних рухів, загального розвитку українського  села та їх мікроекономічні показники, тому саме ці питання  були висвітлені для дискусії  від української команди.

Кожен день проекту супроводжувався національними вечорами ,де  кожна  команда мала можливість  представити культуру  своєї країни: особливості національного одягу, традицій та кухні.

Під час проекту були проведені професійні тренінги  та ігри з командоутворення та обміну досвідом. Команда з України активно брала участь у всіх заходах.

За підсумками роботи проекту прийнято рішення про необхідність створення молодіжних організацій в селах та підтримки аналогічних  проектів  з боку влади.

 

Наприкінці проекту  відбулася  екскурсія по головним історичним районам та   пам’яткам Києва.

Відео

English version