МІКС

Cтуденти привідкрили таємниці стажування в Дніпропетровській міській раді

З лютого по травень 2015 року студенти Дніпропетровська проходили стажування в управліннях та відділах міської ради. Ця програма стажувань вже всьоме проводиться в місті на Дніпрі ГО «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Дніпропетровською молодіжною громадською організацією «МІКС» за підтримки Національного Фонду Сприяння Демократії (National Endowment for Democracy). Ми запитали студентів, як пройшло їхнє стажування та якими таємницями наповнені коридори міської ради.

Які враження від стажування?

«Перші тижні стажування у департаменті були дійсно важкими: чоловічий колектив складно приймав до себе молоду дівчину і відверто не розумів навіщо мені потрібне це стажування. Проте, як казав Наполеон: “головне вплутатися у бійку”. Цікавим було перше випробування. Під час круглого столу “Презентація Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Дніпропетровська”, який проходив у перший день мого стажування, директор департаменту Гондар О.О. сказав розповісти про себе та мету мого стажування. Було лячно та я зібралась та гідно справилась із завданням. З того дня розпочалося досить плідне стажування», Уварова Ксенія, студентка ДНУ ім. О.Гончара.

 

«В ході стажування в управлінні розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради я дізнався багато нового про програми підтримки розвитку підприємництва в м. Дніпропетровську, про те, які заходи проводяться за участі місцевих органів влади для заохочення підприємницьких ініціатив. При чому, в деяких з цих заходів мені пощастило приймати участь, та дізнатись особисто про ті проблеми чи виклики, з якими стикаються дніпропетровські підприємці. Зокрема, таким заходом стала конференція «Соціальне партнерство – майбутнє України», яка проводилась 27 лютого 2015 р. у Палаці студентів ДНУ в м. Дніпропетровську», Андрейченко Олексій, аспірант Дніпропетровської державної фінансової академії.

ДЖЕРЕЛО: http://miks.org.ua/projects/149-students-for-council.html

Відео

English version