Зустріч з Катериною Березовською - координатором проектів у Представництві Міхала Боні, члену Європейського парламенту

22 листопада 2015 в приміщенні Smartille (бульвар Т. Шевченка, 36 А,3 поверх, зал бібліотека) ГО «Молодіжна Альтернатива» проводить зустріч з Катериною Березовською, координатором проектів у Представництві Міхала Боні, члену Європейського парламенту. В своєму житті Катерина керується принципом «Не пропонуй того, що сам би не міг виконати».

Це перша зустріч учасників проектів стажувань у органах влади з циклу «Шлях до кар’єри».

Час: 10:00 (просимо приходити раніше для своєчасної реєстрації)

Місце: Smartille (бульвар Т. Шевченка, 36 А,3 поверх, зал бібліотека)

Реєстрація за посиланням http://goo.gl/forms/vuZs7BsaZ2 обов’язкова!

Катерина вже декілька років поспіль проживає у Польщі, де працює з членом Європейського парламенту. Катерина - випускник Коледжу економіки і права, а також Національного авіаційного університету у Києві. Успішно закінчила програму Інституту Світового банку та академії з військово-цивільного співробітництва Фольке Бернадотт. Свого часу вона була інтерном ВРУ за проектом Молодіжної Альтернативи «Студенти для Парламенту».

Зустріч буде відбувати у форматі дискусії. Пропонуються для обговорення питання:

 

  • Як працює Європарламент
  • Як зробити кар’єру в Європі
  • Як стати помічником Депутата Європарламенту, обов’язки помічника
  • Які молодіжні проблеми хвилюють європейську молодь і як молодь залучається до впливу на прийняття рішень

 

Більш детальна інформація про Катерину Березовську: трудову діяльність розпочала з Регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, Білорусі та Молдові з 2004 р. З 2006 р працювала у Верховній Раді України. З 2007 року була відповідальною за роботу Міжурядової комісії з реалізації міжнародного гуманітарного права в законодавстві України. З 2011 головний керівник програми першої національної онлайн-платформи Міжнародного благодійного фонду "Українська Біржа Благодійності". З травня 2014 року, координатор проектів у Представництві Міхала Боні, члену Європейського парламенту. Одним із найвідоміших  проектів М. Боні є польсько-український проект "Hackathonbridge. Польща в Україні ", спрямований на підтримку молодих і активних людей, які мають цікаві власні ідеї в бізнесі, суспільстві і сфері культури.

Додаткова інформація про Катерину Березовську за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B4-0Vcty20R0YXVSUEZ4Zm5OTlE/view?usp=sharing

 

Відео

English version