«Молодіжна Альтернатива» здійснює вплив на майбутнє молодіжної політики в Україні

 

Питання участі молоді у процесі прийнятті рішень піднімається в світі зараз дуже часто. Україна і українські НУО, які опікуються питаннями молоді також не повинні бути осторонь від цих процесів.

В цьому році ГО «Молодіжна Альтернатива» долучилася до створення проекту Закону «Про молодь», передавши свої напрацювання та ідеї молоді, зібрані під час проектів «Єдність у різноманітті» тощо. Майже всі наші пропозиції були включені до тексту Закону про молодь, що показує високий рівень професіоналізму нашої організації та її співробітників та актуальності наших проектів. Цей Закон матиме неабиякий вплив на всю молодіжну політику України та буде охоплювати всі сфері політики, які напряму стосуються молоді.

Окрім цього Олександра Рязанцева менеджер проектів ГО «Молодіжна Альтернатива», стала членом Експертної ради при Міністерстві молоді та спорту України з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді.

Це дозволило їй долучитися не лише до відбору найкращих проектів, спрямованих на рішення нагальних проблем у різних регіонах України та у різних сферах діяльності, але й прийняти активну участь у розробці рекомендацій до проекту Указу Президента «Про гранти Президента України для інституційного розвитку всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій». Відповідні пропозиції були надіслані до Міністерства Молоді та спорту 27 жовтня 2015 року. Ми впевнені, що прийняття наших пропозицій підвищить прозорість діяльності влади - а саме процесу відбору кандидатів на отримання грантів тощо.

Відео

English version