Подовжуємо доводити владі необхідність чути голос молоді

30 вересня 2015 року в м. Запоріжжі пройшла презентація «Молодь здійснює вплив на формування політики на регіональному рівні»


Презентацію відкрив Філіпенко Ігор, начальник відділу роботи з молоддю та сім’єю департаменту освіти, і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, він був ведучим заходу. Він розповів про важливість теми в цілому, представив проект стажування в Запорізькій міській раді,  його передісторію цілі, завдання.

Потім виступили розробники положень, що увійшли в брошуру «Проекти нормативно-правових актів розроблені молоддю» – інтерни МА, вони поділилися враженнями від роботи, новим досвідом, презентували видання.

Учасники розказали, які проекти актів були розроблені, як був організований процес розробки проектів актів: вивчення прогресивного досвіду інших міст і областей, бажання глибше враховувати інтереси і громади та мешканців міста, розказали про те як писалися проекти актів у дусі командної роботи, як проходило обговорення проектів на загальноукраїнському семінарі у Києві, який досвід був винесений з написання проектів актів.

Кас’яненко Денис, начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату Запорізької обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління – запрошений експерт у галузі доступу до публічної інформації, - розповів про аналіз проекту нормативного акта у сфері доступу до публічної інформації, його сильні сторони, дав загальну оцінка, освітлення важливості участі громадськості і, в першу чергу, молоді у розробці нормативних актів.

Презентація проходила  у рамках проекту «Спонукання та навчання молоді впливати на формування місцевої політики», метою якого є: навчання молоді здійснювати вплив на формування політики на регіональному рівні та залучення молоді до активної участі в управлінні державою, формування пасіонарних груп молоді, які будуть вміти здійснювати громадський контроль за діяльністю влади.

 

Відео

English version