Революція гідності та її вплив на державу і суспільство

У цьому році ми вирішили видати брошуру про Революцію гідності. Учасники нашого проекту ділилися своїми рефлексіями з цього питання. Ось деякі з цитат наших авторів:


«Рік. Що може змінити рік? Народ може встати на ноги. Ми це зробили, встали на ноги, піднявши високо голову. Можливо, ми ще робимо маленькі кроки, але ми їх робимо, ми ідемо. І ніхто не зможе більше нас поставити на коліна. Коли в нас народилася нова нація, ми не знали, що буде біль і сльози, кров і новий ворог. Але ми встали і стали сильнішими. Що таке революція для вас? Для мене – це зміни, які дарують нам нову долю, нову стежину нашої і так тяжкої дороги. Революція Гідності – це приклад того, що ми хочемо змінитись.»

«За останні два роки всі зрозуміли, що незалежність потрібна для України більше за повітря. Український люд показав, що він має свою власну голову і не дозволить комусь нав’язати хибну думку. Народ знає, що потрібно для нього, для його дітей та онуків, і він будь-якою ціною буде прагнути цього. Все це донесла до світових країн-гігантів, до політичних лідерів всієї планети та до кожного серця справжнього українця «Революція Гідності»!»

 

«Україна... Рік змін, втрат, розпачу та волевиявлення. Народ втомився від брехні, корупції та нестабільності. Зібравши свою волю в кулак українці зрозуміли, що це їх країна, що їм не все одно, що буде після них. Вони зможуть її захистити, та дати своїм нащадкам шлях до світлого майбутнього.»

Відео

English version