Навчання аналізу політики та здійсненю громадського контролю за діяльністю влади

25 та 26 квітня для груп з 10 міст України МА провела тренинги «Аналіз політики. Як долучатися до управління державою. як здійснювати громадський контроль за діяльністю влади».


Завдяки проекту 22 студентів, інтернів органів місцевого самоврядування з 10 міст України (Луцьк, Хмельницький, Дрогобич, Миколаїв, Дніпропетровськ, Чернівці, Чернігів, Харків, Херсон, Київ ) пройшли навчання питань політики, стейкхолдерів, суб’єктів розробки і реалізації політики, середовища політики, ресурсів політики, документів політики, етапів вироблення політики, критеріїв оцінки політики.

Ці молоді лідери в результаті 10 тренингів навчаться робити аналіз політики, розроблять 4 нормативно правові документи, проведуть їх обговорення в громадських радах, проведуть її презентації та обговорення для громад  у 7 областях.

Загалом до кампанії планується залучити (300-450) учасників. Заходи ми плануємо широко висвітлюватися у ЗМІ.

Спікери:

Горобчишина Світлана - має вищу освіту, закінчила історичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

З 2000 р. - дотепер - працює в Українському незалежному центрі політичних досліджень. Брала участь у програмах центру, зокрема "Сприяння розвитку демократичних інституцій в регіонах України", один з укладачів аналітичного видання "Регіональний портрет України", підготовка моніторингу порушень прав журналістів, підготовка аналітичних матеріалів до дослідження "Політичний дискурс" тощо.

Провела та здійснила велику кількість тренигів та досліджень з питань прав людини, міжкультурного діалогу, демократії участі, ефективної комунікації влади та громадськості, аналізу виборчих технологій, програм політичних партій тощо.

Андрій Дуда - освіта вища, докторант, Національна академія державного управління при Президентові України, кандидат політичних наук, доцент, викладач Києво-Могилянської академії.

 

Відео

English version