Запрошуємо представників західного регіону України до участі в міжнародному тренінгу з питань безпеки

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» разом зі словацьким Центром Європейських та Північно-Атлантичних справ (CENAA) та Львівською академією прав людини імені Святого Івана Боско ініціює проведення тренінгу на тему «Реформування сектора безпеки. Словацький досвід».

Тренінг відбудеться 20-24 квітня (5 днів) 2015 року у Львові (готель Atlas, проспект Шевченка, 27).

Тренінг спрямований на покращення продуктивності українських державних експертів та представників неурядових організацій з сектора безпеки стосовно військової реформи, трансформації безпеки, а також приєднання до НАТО. Протягом тренінгу експерти з Словаччини та Польщі розкажуть про досвід трансформацій на прикладі своїх країн.

У рамках проекту цього року було проведено тренінги в Києві, Львові, Одесі. Наприкінці року кращі учасники поїдуть на навчальний курс до Словаччини.

Проект проводиться за підтримки SlovakAid Agency.

Хто може брати участь? Учасники західного регіону України, а саме Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Чернівецької областей, зокрема представкини неурядових організацій, інститутів громадянського суспільства, волонтерських організацій, державних інститутів з сектора безпеки та військового сектора, студенти випускних курсів спеціальності «міжнародні відносини».

Робоча мова тренінгу – англійська.

Про що будемо говорити?

  • реформа сектора безпеки в теорії та на практиці – інститути, обов’язки, взаємовідносини
  • стратегії та реформи, вплив інтеграції до НАТО на сектор безпеки
  • реформа збройних сил, професіоналізація чи воєнна повинність, модернізація
  • публічна дипломатія, публічна кампанія, зв’язок з пресою та інтеграція в суспільство

Для участі у тренінгу необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/forms/nMha9C8yg6 до 18:00 10 квітня 2015 року.

Кількість учасників обмежена. За додатковою інформацією звертатися до Раміни Шут, менеджер з програм в фонді Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» за номером +380-67-214-34-62 або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Відео

English version