EYP Weekend 18-19 квітня

18-19 квітня 2015 року у чотирьох містах одночасно відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна", присвячені Міжнародному Дню солідарності молоді (Global Youth Service Day).

Молодь Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Чернівців візьме участь у роботі моделі Європейського Парламенту, що проводить одна з найбільших молодіжних громадських організацій України.

Уже вдруге поспіль Європейський Молодіжний Парламент-Україна ініціює проведення так званого "марафону вікендів" для школярів та студентів різних регіонів України, щоправда дані вікенди не мають нічого спільного з відпочинком. У рамках марафону відбудуться 4 моделі сесії Європейського Парламенту, у яких візьмуть участь понад 240 учасників з усієї України та країн Європи. Під час даних "сесій" учасники матимуть змогу відчути себе парламентарями, дебатувати на теми політик Євросоюзу та України і висунути щодо них свої власні пропозиції.

Загальною темою Марафону, що об'єднає обговорення у всіх чотирьох містах, стане "Пліч-о-пліч до кращої України". Головною метою заходу є ознайомлення із діяльністю Європейського Парламенту, обговорення у комітетах нагальних проблем сучасної Європи та визначення шляхів їх подолання, практика навичок володіння діловою англійською мовою.

Досвідчені іноземні та українські модератори будуть задіяні у ході групових обговорень представлених тематик, прояснять принципи діяльності інституцій Європейського Союзу. Темами, що будуть винесені для опрацювання, стануть проблема толерантності в українському суспільстві, «зелена» енергетика, корупція та шляхи боротьби із нею, проблеми працевлаштування для молоді та децентралізації.

Контактна особа – Оксана Селепина -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Більш детальніше на сайті: Європейського молодіжного парламенту

Відео

English version