Кращі міста світу для студентів 2015 року

Компанія QS опублікувала Рейтинг кращих міст світу для студентів 2015 року, який є доповненням до відомого рейтингу QS World University Rankings.

Париж зберігає свої права називатися студентським містом номер один у світі, очолюючи Рейтинг кращих міст світу для студентів третій рік поспіль. Суперник Парижа через Ламанш - Лондон опустився на третю позицію, поступившись Мельбурну другим місцем.

США як і раніше залишаються найбільш представленою у рейтингу країною з вісьмома містами в топ-50. За США слідує Австралія, яка має шість міст в топ-50.

Французька столиця очолює рейтинг з самого початку його створення в 2012 році, коли Рейтинг кращих міст світу для студентів став доповненням до QS World University Rankings.

Методологія рейтингу цього року вже використовує 18 показників, які об’єднані так щоб оцінити кожне місто за такими п’ятьма ключовими категоріями: рейтинг університетів, різноманітність складу студентів, бажаність, активність роботодавців та доступність.

У рейтингу 2015 року присутні в цілому 29 країн. Європа як і раніше домінує з 20 містами в таблиці, за нею йде Північна Америка (12), Азія (9), Океанія (7) і Південна Америка (2).

Нові міста цього року - Ковентрі (Великобританія), Піттсбург (США) і Осака (Японія).

 

Для того, щоб потрапити в рейтинг, міста повинні задовольняти двом основним критеріям: мати чисельність населення від 250 000 і, щонайменше, два вищих навчальних заклади, в університетських рейтингах QS.

Джерело: Освіта

Відео

English version