Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC

За підтримки Європейського Союзу відкривається платформа EMMA (European Multiple MOOC Aggregator), на якій будуть розміщені онлайн-курси від університетів всієї Європи на різних мовах. Пілотна програма проекту стартує у восьми країнах: Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Португалії, Франції та Естонії.

Перші MOOC почнуться ближче до жовтня, а коло тем включатиме педагогіку, освітні технології або розробку додатків на платформі Android.


Участь в програмі візьмуть дванадцять університетів і компаній в восьми згаданих європейських країнах. EMMA функціонуватиме за підтримки та фінансування «Рамкової програми Європейського Союзу з конкурентоспроможності та інновацій», і представлений громадськості як 30-місячний пілотний проект, який забезпечує доступ до курсів MOOC на різних мовах з автоматичною транскрипцією.

На сайті проекту зазначається, що EMMA працюватиме в двох основних режимах: в якості агрегатора та хостингу системи курсів, розроблених європейськими університетами, а також як система, яка дозволяє учням побудувати свій власний шлях навчання з використанням одиниць MOOC як будівельних блоків.

Після введення в експлуатацію, EMMA буде відкритий також і для інших постачальників MOOC, які хочуть, щоб їхні курси були доступні на декількох мовах і без кордонів. 

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт проекту: http://europeanmoocs.eu/.

Відео

English version