У рейтинг кращих вузів світу потрапили шість українських університетів

В світовий рейтинг кращих ввузів за версією британська компанії Quacquarelli Symonds (QS) потрапили шість українських університетів. Про це повідомляє ВВС-Україна.

Найвище місце в рейтингу серед українських вузівналежить Київському національному університету ім. Шевченко, який розділив 421-430 місця з іншими вузами. У минулому році університет ділив місця з 500 по 550.

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, який у минулому році взагалі не потрапив у рейтинг, зайняв 481-490 місця.

Національний технічний університет Київський політехнічний інститут відзначений 551-600 місцями. Сумський державний університет розташувався на 651-700 місці.

Донецький національний університет і Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут замикають рейтинг, займаючи нерозподілені позиції з 701 по 1000 місце.

Кращим вузом світу став Массачусетський технологічний інститут. На другому місці - Гарвардський університет, третє місце у Кембриджу.

 

Відзначимо, що останні три роки трійка лідерів не змінювалася. 

Як відомо, щорічно компанія QS оцінює близько 3 тисяч вузів, обираючи з них найкращі.
Рейтинг створюється для класичних університетів, в яких викладаються дисципліни мінімум двох різних предметних областей.

Відео

English version