Міжрегіональний молодіжний форум "Молодь єднає Україну"

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь єднає Україну» пройде 5-7 вересня 2014 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України.

У цьому році в роботі форуму візьмуть участь 200 чоловік.

Питання, що ставляться перед учасниками форуму, є найбільш актуальними та болючими на сьогодні в молодіжному середовищі, але не завжди державні структури та навчальні заклади бачать реальні та найбільш прийнятні шляхи їх вирішення. Тому, консолідація молоді в рамках міжрегіонального форуму на даний час необхідна, як ніколи, бо хто, як не молодь, може вирішити свої проблеми, або хоча б зробити крок на шляху до цього. Результатом проведення Форуму має стати напрацьований чіткий та конкретний план дій на локальному рівні для активної молодої людини на наступні 2 роки. По приїзді додому кожен учасник матиме уявлення, що потрібно робити, та як саме він може проявити активність у своєму населеному пункті.

Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати в шістьох комітетах у форматі «Open Space», взяти участь у дискусії з дипломатами. Крім того, заплановано проведення вуличної Ярмарки громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якої пройде презентація роботи громадських об’єднань. Планується, що саме ця частина заходу стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між учасниками Форуму. Організаторами заплановані цікаві майстер-класи та спортивно-розважальні заходи.

Організатори форуму: управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Тематика роботи комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь єднає Україну»:

  • Участь молоді у суспільному житті та самореалізація очима молоді.
  • Роль молоді у євроінтеграційних процесах;
  • Освіта, доступ до інформації, працевлаштування та забезпечення житлом;
  • Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя молоді;
  • Розвиток духовності, моралі та національно-патріотичне виховання молоді;
  • Розвиток громадської активності молоді, забезпечення постійної співпраці органів місцевого самоврядування з молодіжними організаціями.


До участі в заході запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп. Молоді люди, які мають бажання змінювати Україну на краще та здатні запропонувати чіткий план дій для цього!

Учасники форуму забезпечуються послугами з проживання та харчування, роздатковим матеріалом та брендованою футболкою. Оплата проїзду до Кременчука та у зворотному напрямку – за рахунок учасника.

Участь у Міжрегіональному молодіжному форумі «Молодь єднає Україну» можна взяти:

  • у якості активного учасника, для цього необхідно заповнити відповідну аплікаційну форму до 22 серпня 2014 року;

  • у якості модератора/експерта, для цього необхідно заповнити форму «Анкета модератора» до 10 серпня 2014 року;
  • у якості учасника Ярмарки необхідно заповнити аплікаційну форму «Ярмарка громадських організацій та ініціативних груп». Таким чином, ви можете взяти участь у вуличному Ярмарку громадських організацій та презентувати свою організацію. Інформація про Вашу організацію увійде по посібника, який буде розповсюджений серед учасників заходу.

Заявки потрібно подати до 15 серпня 2014 року.

Увага! Усі форми заявок приймаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Результати відбору учасників Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь єднає Україну» стануть відомі 25 серпня 2014 року, кожного учасника буде повідомлено особисто та список учасників буде опубліковано на сайті www.molod.org.ua.


Анкети

 

Контакти:

Контактні особи:

Світлана Пищита – голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, моб. 067-496-19-08. 

Юлія Суперека, відповідальна за роботу з учасниками Форуму, тел.(05366)3-51-06, 

факс (0536)74-17-01,068-781-27-45.

Сайт: www.molod.org.ua

Соціальні мережі: vk.com/mmf2014,
Відео

English version