Навчання для майбутніх державних службовців та політичних радників (Швеція)

27 - 31 жовтня 2014 українські державні службовці та політичні радники мають можливість пройти безкоштовне навчання в Академії Фольке Бернадотт у шведському місті Сандо.

Дата навчання: 27 - 31 жовтня 2014 
Останній день подачі заявки: 25 серпня 2014 
Місце навчання: Сандо, Швеція 

Інтенсивна програма навчання спрямована на молодих фахівців з країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України), які бажають покращити знання у розробці зовнішньої політики. 

Протягом трьох днів студенти отримають практичні навички, які необхідні при формуванні та реалізації зовнішньої політики. Навчальний курс дозволить зрозуміти роль і завдання радників із зовнішньої політики, а саме якими аналітичними інструментами необхідно володіти, які методики проведення консультацій треба знати, як писати промови, вести переговори і управляти зв’язками з громадськістю. 

Хто може подаватися?

Фахівці в області політології віком до 30 років, які працюють радниками чи помічниками у міністерствах, Адміністрації Президента чи парламенті у країнах Східного партнерства. Курс відкритий тільки для аплікантів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. 

Вартість навчання:

Для відібраних учасників організатори надають стипендію, яка покриває вартість курсу, проживання, харчування і витрати на авіаквитки.


Умови участі:

Для участі необхідно заповнити онлайн-заявку та надіслати разом з резюме до 25 серпня 2014 року. Курс проходитиме виключно англійською мовою. Онлайн-заявка тут.

Організатор: ОБСЄ / Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), Академія імені Фольке Бернадотт разом з Школою державної політики Центрально-Європейського Університету.


Додаткова інформація про навчання.


Джерело : ОБСЄ

Відео

English version