72% офісних працівників в Україні не можуть працювати через новини, – дослідження

Починаючи з грудня, новини постійно відволікають від роботи 72% офісних співробітників, а кожен десятий втратив роботу через останні події. Про це свідчить нове дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Як свідчать результати дослідження, 90% офісних співробітників відчули вплив останніх подій на свою роботу: майже всім працювати стало складніше. Кожен десятий втратив роботу у зв’язку з останніми подіями у країні та економічною нестабільністю. І тільки 4% кажуть про те, що продуктивність зросла: адже робота – найкращий спосіб відволіктися від потрясінь.

При цьому рівень тривожності й залучення до подій по країні приблизно однаковий. Мешканці й східних, і центральних, і західних, і південних регіонів однаково не можуть зосередитися на роботі через новини. Менше, ніж інші, переживають з приводу соціальних потрясінь працівники агросфери і сфери інформаційних технологій (тільки 84% відзначили зміни в роботі), а більше за інших – медики і спеціалісти у будівельній сфері (95%).

Навіть незважаючи на труднощі, більшість усе ж таки навчилась жити і навіть нормально працювати в умовах постійного стресу. Тільки 6% опитаних не змогли впоратися зі стресом до кінця. Найскладніше боротися зі потрясіннями мешканцям західних областей (11%) і Криму (15%).

Найбільш популярні способи повернутися до лав – вимкнути новини і спробувати максимально зосередитися на роботі (26%), або навчитися суміщати роботу й читання новин (29%). А ось страх бути звільненим мотивує тільки 4% опитаних.

Зазначимо, дані були отримані у результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в квітні 2014 року. В опитуванні брали участь 1389 респондентів із різних регіонів України.

 

Джерело: ZIK

Відео

English version