Прем'єр-міністр Микола Азаров подав заяву про відставку з посади

Прем'єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку, про це у вівторок, 28 січня, повідомлила прес-служба Кабінету Міністрів України. "З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, я прийняв особисте рішення просити президента України прийняти мою відставку з посади прем'єр-міністра України", - говориться в заяві Миколи Азарова, повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс".

Конфліктна ситуація, що склалася в державі, загрожує економічному та соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину, вважає Микола Азаров. "Уряд під час протистояння робив все для мирного вирішення конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки та системи соціального захисту в екстремальних умовах", - вважає він.

На думку Миколи Азарова, сьогодні найважливіше - зберегти єдність і цілісність України. "Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції", - ідеться у заяві політика.

Відео

English version