Міжнародний тренінг у Вірменії «Leaders Plus»

24 квітня – 2 травня 2014 у Вірменії відбудеться інтенсивний молодіжний тренінг «Leaders Plus».

 

Час та місце проведення: 24 квітня – 2 травня 2014; Степанаван (Вірменія)

Останній термін подання заявки: 17 лютого 2014 року (включно)

Кількість учасників з України: 2

Ідея проекту: Тренінг Leaders Plus збере в Степанавані активну, творчу, небайдужу молодь з 9ти країн Європи. Під час проекту передбачаються воркшопи на тему лідерства, планування громадських ініціатив, молодіжної співпраці в Європі; презентації нової програми «Еразмус+» та можливостей, які вона відкриває для молоді; групова робота над конкретними завданнями та дискусії; культурні вечори; екскурсії. Результатом цього тренінгу організатори бачать втілення нових молодіжних ініціатив на місцевому та європейському рівнях.

Чекаємо на Ваші заявки, якщо Ви:

  • молода людина віком від 18 до 30 років, яку цікавить яскраве різноманіття нашого світу
  • маєте досвід громадської діяльності на рівні свого села/міста/України
  • відкриті до командної роботи з молодими людьми з Вірменії, Молдови, Данії, Грузії, Мальти, Угорщини, Румунії, Італії
  • спілкуєтесь англійською мовою (рівень не важливий, важливе ваше прагнення спілкуватись і доносити свої ідеї!)
  • хотіли б реалізувати власну суспільно корисну ініціативу і потребуєте для цього нових знань/навичок/натхнення/партнерів

Критерії відбору учасників:

  • ретельно заповнена аплікаційна форма та переконлива мотивація до участі
  • розуміння ідеї проекту
  • щире бажання реалізувати власну (хай невелику) громадську ініціативу
  • повага до людей різних національностей та віросповідань, відкритість до діалогу
  • перевага надаватиметься тим, хто ще не бував на подібних проектах за кордоном

*** Ваше місце проживання (село чи місто), рівень освіти чи матеріальний стан НЕ є критеріями відбору***

Заявки оцінюватимуть: два представники української організації «ChangeLog Foundation» та два представники вірменської організації «Stepanavan Youth Center». Всі працівники організацій мають значний досвід молодіжної роботи та самі були учасниками подібних тренінгів. Складовою частиною відбіркового процесу буде коротке інтерв’ю (по телефону чи Скайпу) з потенційними учасниками. Всі кандидати будуть повідомлені про рішення щодо їхньої заявки. Відібраним учасникам надаватиметься необхідна допомога під час підготовки до проекту.

Фінансові умови: проживання в готелі, 3-разове харчування, матеріали та екскурсії під час проекту будуть оплачені на 100%; витрати на дорогу від вашого села/міста до Степанавана і назад будуть відшкодовані на 70% ТІЛЬКИ за умови пред’явлення ВСІХ оригінальних квитків. Можливий (ця інформація уточнюється) невеликий внесок за участь (до 20 Євро), який сплачуватиметься в Степанавані. Проект профінансований програмою «Молодь в Дії» (зараз «Еразмус+»)

Відчуваєте, що цей проект для Вас? Будь ласка, надсилайте заповнену АНКЕТУ учасника/учасниці на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Тема листа: Leaders Plus. У Вас з’явились запитання? З радістю на них відповімо, просто напишіть нам!

 

Відео

English version