Євромайдан передасть дітям-сиротам новорічні подарунки

Майдан передасть новорічні подарунки дітям-сиротам та самотніми людям похилого віку. Про це повідомив на брифінгу комендант Штабу національного спротиву, народний депутат від «Батьківщини» Степан Кубів.

За його словами, з такою ініціативою виступити студенти-активісти Володимир Цебак, Соломія Постолита, Олена Цвик, Юрій Баландюх.

Коменданти Майдану спільно з представниками студентства повідомили, що з сьогоднішнього дня на базі Штабу національного спротиву в Будинку профспілок працюватиме український центр допомоги дітям «Україна щасливих дітей».

Кубів зазначив, що за ініціативою студентської молоді, їдальня Штабу національного спротиву від сьогоднішнього дня буде опікуватись сиротинцем «Місто щасливих дітей» та будинком людей похилого віку.

Планується передати подарунки дітям-сиротам та самотнім людям, привітавши їх таким чином з Днем святого Миколая, Новим роком та Різдвом.

Степан Кубів також подякував громадянам, які передали Майдану велику кількість одягу та продуктів харчування, зокрема меду, солодощів, що тепер Майдан може допомагати нужденним.

 

 

Відео

English version