Стажування для журналістів “Journalisten International” 2014 в Берліні

Оголошено конкурс на отримання стипендій “Journalisten International” для стажувань молодих журналістів у Берліні. Дедлайн 12 грудня 2013 року.

Програма навчально-практичного стажування (протягом 3 місяців) призначена для студентів з України, Росії, Білорусії, країн Південного Кавказу і Середньої Азії, які вивчають журналістику або германістику (німецьку філологію)

Трьохмісячнапрограма включає в себе семінари з історії, політиці, економіці, культурі, а також ЗМІ та журналістики у Німеччині, шеститижневу практику в німецьких ЗМІ ( в редакції ТБ, радіо, газет та онлайн-видань) і тижневу ознайомчу поїздку по Німеччині.

Стипендіати конкурсу отримують можливість обмінятися досвідом з колегами з багатьох інших європейських держав, які навчаються у Вільному Університеті Берліна.

Подавати заявки можуть студенти вивчають філологію і германістику (німецьку філологію) і мають досвід журналістської роботи. Заявки приймаються від магістрантів або студентів 5 курсу. Програма реалізується на німецькій мові, тому знання німецької є необхідною умовою участі у програмі.

Учасники програми отримують стипендію у розмірі 750 євро на місяць і компенсацію дорожніх витрат. Їм надається місце для проживання у студентському гуртожитку в Берліні за помірну плату.

Організатор: Німецька служба академічних обмінів.

Термін проходження програми липень - вересень 2014 року

Більш детальніше на сайті www.polsoz.fu-berlin.de

Відео

English version