Міжнародний фотоконкурс «Портрет Європи очима молодих Українців - 2013»

НГО «Європейський вибір» оголошують про старт Міжнародного фотоконкурсу «Портрет Європи очима молоді України 2013» в рамках Міжнародного Молодіжного Мультимедійного проекту «Європа на колесах».

Мета конкурсу – підвищення поінформованості українського суспільства про культурні, соціальні, демократичні, інфраструктурні досягнення Європейських країн, напередодні історичного САМІТУ Україна – Євросоюз у листопаді 2013 у Вільнюсі.

Географія конкурсу: Європейськи країни: Австрія, Данії , Італії, Литва , Латвія, Словаччина, Угорщина, Німеччина, Франція, Чехія ,Естонії, Швеція, Україна.

Учасники: аматори фотографи, блогери, професійні фотографи та початківці, учасники євротурів проекту «Європа на колесах 2013».

Приймаються роботи будь-якого фотографічного жанру.

Вимоги до фото-робіт:

  • відображають культурні; соціальні, інфраструктурні досягнення Європи.
  • демонструють нові підходи у організації життя для громадян своїх міст, країн.
  • у креативній формі просувають для молоді музейну справу, місця навчання та відпочинку.


Кожен конкурсант може подати не більше трьох фотографій в цифровому форматі у вигляді електронних файлів. Друковані світлини чи фотоплівка до розгляду в конкурсі не приймаються.

Фотографії можуть бути зроблені за допомогою будь-якого фотопристрою, але мають відповідати таким параметрам:

  • не більше 5 мегабайт;
  • у JPEG чи JPG форматі;
  • не менш 1600 пікселів у ширину (якщо зображення горизонтальне) або 1600 пікселів у висоту (якщо зображення вертикальне);
  • фотографії мають бути зроблені протягом останніх двох (2) років та не подаватися раніше до інших конкурсів.

Роботи надсилайте на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 25 листопада з позначкою “EUROFOTO2013” в темі листа.

Фотографії приймаються до 1 листопада. Кращі роботи приймуть участь у фотовиставці «Портрет Європи очима молоді України- 2013!».

Винагороди: усі фото - роботи будуть опубліковані на веб-сайті проекту «Європа на колесах 2013», на партнерських веб-сайтах та в соціальних медіа. Результати фотоконкурсу будуть оголошені напередодні Саміту у листопаді 2013 року. У Вільнюсі (Литва) на якому буде підписана Угода про ассоціаціативне членство України у Європейському Союзі. Кращі фотографії стануть частиною Міжнародної молодіжної Мультимедійної пересувної виставки «Європа очима молоді України напередодні історичного Саміту у Вільнюсі (Литва) та будуть представлені у громадах України та Європейських країн. Переможців чекають Нагороди (Айпеди, айфони та фототехніка).

Джерело : e-ukraine.blogspot.com

 

 

Відео

English version