Українські виші не потрапили до міжнародного рейтингу кращих університетів

До чергового світового рейтингу найкращих університетів не втрапив жоден український виш. Про це свідчать дані рейтингу Times Higher Education.

Найкращим вишом світу визнано Каліфорнійський технологічний університет.

Всього в десятці лідерів наявні сім американських навчальних закладів та три британських.

Перший з вишів європейського континенту – Швейцарський федеральний технологічний університет в Цюріху – опустився з 12-го місця на 14-е.

Токійський університет, лідер серед азіатських вишів, поліпшив свої позиції, піднявшись з 27-го місця на 23-е.

У рейтингу всього три африканські виші (всі з ПАР ) і три південноамериканські (два бразильських і один колумбійський). Всі шість розташувалися за межами першої сотні.

З російських вишів в рейтингу залишилося один вищий навчальний заклад – МДУ (250-е місце).

У новому рейтингу найкращих вузів світу представлені інститути та університети 26 країн, це на дві країни більше у порівнянні з минулим роком.

Міжнародний рейтинг вишів 2013-2014 років видання Times Higher Education є одним з найбільших міжнародних досліджень академічної репутації, у 2013 році воно охопило більше 10 тисяч вишів по всьому світу. Рейтинг складався на підставі інформації, наданої компанією Thomson Reuters, яка проводила збір та оцінку фактичних даних про діяльність вищих навчальних закладів з урахуванням низки аспектів і дисциплін.

Як повідомлялось, до рейтингу найкращих університетів світу World Reputation Rankings, українські виші 2013 року традиційно не потрапили.

Нагадаємо, українські виші також не змогли потрапили до рейтингу університетів, який щорічно складає Університет Цзяо Тун (відоміший як Шанхайський рейтинг). Не було їх і у минулорічному репутації світових ВНЗ World Reputation Rankings.

 

Тиждень.ua

 

Відео

English version