Стипендія Фернана Броделя

Європейський університет в Італії ( The European University Institute (EUI), Флоренція) створений у 1972 році шістьма європейськими країнами для післядипломної освіти талановитих вчених на світовому рівні. Тематика досліджень EUI представлена чотирма факультетами: економічних, юридичних, історичних, політології та соціальних наук.

 

Європейський університет надає дослідникам можливість навчання в аспірантурі (Ph.D, чотири роки) навчання за магістерською програмою в юриспруденції  (LL.M., один рік).

Крім навчання в аспірантурі університет пропонує можливості постдокторських стажувань та гранти (стипендії) Фернана Броделя.

В рамках стипендіальної програми Фернана Броделя Університет приймає вчених, роботи яких заслужили міжнародне визнання, надаючи стипендіатам можливість продовжити дослідження на одному з чотирьох факультетів.

Стипендія виділяється на строк від трьох до десяти місяців. Розмір стипендії - € 3,000 в місяць.

Заявки від претендентів на стипендію Фернана Броделя приймаються до 30 березня або до 30 вересня щорічно (юридичний факультет приймає заявки один раз в році з крайнім терміном 30 березня).

Детальна інформація про програму опублікована на сайті EUI

 

Відео

English version