Стипендії IMD на навчання за програмою MBA

Грант для студентів-лідерів, частково покриває витрати на навчання, для здобуття освіти у швейцарської бізнес-школі за програмою MBA.

Щорічно вища школа IMD пропонує дві стипендії студентам-переможцям есе, в яких найкращим чином продемонструвати розуміння лідерства, для навчання у Швейцарії за програмою MBA.

Розмір стипендії становить 30 тисяч швейцарських франків. Робоча мова навчання - англійська.

Заявки на участь у конкурсі приймаються від кандидатів з будь-якої країни світу. Вони повинні продемонструвати виключно високий потенціал лідерства і зараховані в магістратуру Вищої школи.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, кандидат повинен повинен заздалегідь подати заявку на навчання і бути прийнятий в магістратуру IMD.

Також кандидатам необхідно написати есе на тему: «Лідерство в епоху глобалізації», що відображає критерії, якими кандидат керувався при виборі майбутнього глобального лідера (максимальна кількість слів - 750), і заповнити форму заявки на стипендію.

Есе та заявку слід надіслати по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відео

English version