Парламентські слухання з прав людини відбудуться 12 червня

12 червня 2013 року Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проводить парламентські слухання на тему: «Стан дотримання прав людини в Україні».

12 червня 2013 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбудуться парламентські слухання на тему: "Стан дотримання прав людини в Україні".

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка, заповніть форму заявки, яка міститься у додатку, і надішліть її на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 13:00 години, 24 травня.

Остаточне рішення про запрошення до участі у слуханнях за результатами розгляду заявок прийматиме Комітет з питань прав людини. Усі фінансові питання, пов'язані з участю в заході учасники вирішують самостійно.

Довідка:

Парламентські слухання у Верховній Раді України проводяться із залученням представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, інших об'єднань громадян, наукових установ, представників громадськості.

Детальніше про порядок проведення парламентських слухань за посиланням.


Відео

English version