Літня школа на тему «Безпека в небезпеці»

17-20 червня 2013 року за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні в Дипломатичній академії України відбудеться Літня школа на тему «Безпека в небезпеці».

Мета Літньої школи:

  • порушити тему щодо сучасних викликів, які загрожують безпеці людини, суспільства і держави;
  • сприяти детальному обговоренню пріоритетів безпекового існування України;
  • допомогти учасникам розібратися в складній безпековій ситуації, що склалася в світі;
  • заохотити учасників розробити можливі шляхи протидії або нейтралізації загроз з метою захисту інтересів української держави;
  • залучити молодих експертів і аналітиків до формування політичної думки через написання сценаріїв розвитку процесу і вироблення методів протистояння загрозам, інваріантності загроз тощо.

Програмою Літньої школи передбачено проведення чотирьох тематичних блоків щодо сучасних викликів та загроз, а також економічного, екологічного та гуманітарного вимірів безпеки.

Літня школа будуватиметься як на використанні традиційних освітніх елементів, зокрема виступів та лекцій відомих міжнародних та вітчизняних експертів, науковців, фахівців в галузі міжнародної безпеки в сучасному її розумінні, так і застосуванні новітніх інтерактивних методик навчання.

Набір учасників Школи відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у конкурсі запрошуються слухачі, студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, а також молоді фахівці у галузі міжнародних відносин та безпеки.

Робочі мови Літньої школи - українська, англійська.

Організатори заходу покривають участь, роздаткові матеріали, харчування, а також проживання іногородніх учасників. Проїзд у межах України покривається за рахунок самих учасників і/або навчальних закладів та установ, що вони представляють.

Для заповнення аплікаційної он-лайн форми перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://www.fes.kiev.ua/new/wb/pages/summer_school_security.php

Кінцевий термін подачі заявок – 24 травня 2013 року. Оголошення результатів відбору – до 31 травня 2013 року.

З додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, за тел. +380 44 238 15 45 або електронною адресою 
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 .

 

Відео

English version