Молодіжна Альтернатива зустрілася із Першим заступником Голови Верховної Ради України

22 квітня в приміщенні ВРУ відбулася зустріч інтернів «Молодіжної Альтернативи» з Першим заступником Голови Верховної Ради України Ігорем Калєтніком.

У заході також взяли участь Перший заступник Голови Комітету з питань бюджету Оксана Калетнік, народні депутати України від фракції КПУ Ігор Алєксєєв, Олександр Присяжнюк.

«Навчання у школі, вищому навчальному закладі та стажування у парламенті - фундамент, який допоможе студентам знайти себе» зазначив Ігор Калєтнік. Перший заступник Голови Верховної Ради України назвав успішним досвід нашої громадської організації, яка допомагає студентам України «побачити роботу парламенту зсередини, відчути пульс законотворчого процесу» під стажування у Верховній Раді України.

Звичайно, що молодь дуже амбітна. Багато хто, з нинішніх інтернів бачать себе в майбутньому політиками. І. Калєтнік наголосив, що у разі, якщо нинішні студенти у майбутньому стануть державними службовцями, головним для них мають стати «неухильне дотримання законів». За його словами, державний службовець повинен «гордо нести ім’я держави, в якій працює, та від імені держави забезпечувати виконання тих завдань, які на нього покладені». «Треба робити ті кроки, від яких, насамперед, будете пишатись ви самі та держава, яка дала можливість працювати», - сказав він.

 

Відео

English version