Cтартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая

20 квітня 2013 року стартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

У Конкурсі можуть брати участь студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться з 20 квітня по 20 травня 2013 року в такі етапи:

  • подання конкурсних робіт до 20 травня 2013 року. Визначення 5 кращих робіт та запрошення їх авторів до Києва на святкову церемонію – до 3 червня 2013 року.
  • визначення трьох переможців. Нагородження грамотами й преміями під час святкового обіду – 7 червня 2013 року.

Конкурсні роботи надсилаються для розгляду стипендіальною комісією до 20 травня 2013 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Грошові премії:

1 місце – 6 000 гривень; 2 місце – 2 000 гривень; 3 місце - 1 000 гривень.

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Андрій Гвоздецький

(095) 6085930, або шукайте на сайті ligauba.org.ua

Додатки: Анкета

Відео

English version