В Києві пройшов Форум Кар’єри. Попереду ще вісім кар’єрних конференцій від АЙСЕК по різних регіонах України!

У п’ятницю міжнародна організація АЙСЕК зібрала молодь на Форумі Кар’єри у Києві, який проходив в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Форум став місцем зустрічі студентів й випускників разом з компаніями, які проводили майстер-класи для учасників та виставляли свої вакансії.

 

Відкрив Форум Кар’єри віце-президент із маркетингових комунікацій АЙСЕК в Україні, Іван Сироватко. Протягом вступної частини він навів статистику ринку праці України, зазначивши, що на 10 вакансій в середньому претендує 83 людини, що приблизно 1/7 населення України в 2013 році виїхали з України у пошуках роботи за кордон, а також інші не менш вражаючі цифри.

«Форум Кар’єри проводиться для того, щоб Ви могли знайти можливість, яка підходить конкретно Вам…», - наголосив Іван та закликав учасників використати отримані знання і йти на зустріч роботі своєї мрії.

Першим майстер-класом на тему «Як обрати роботу своєї мрії?» став виступ Наталії Бровченнко, HR директора rabota.ua. Вона поділилася з учасниками багатьма ресурсами, які можна використовувати для пошуку роботи. Також наголосила на основних помилках при наймі на роботу та зруйнувала стереотипи, які існують у багатьох щодо діяльності HR менеджерів у компаніях.

Своєю історією успіху поділилася Ганна Куриленко, старший менеджер з аудиту Ernst&Young. «Знайте чого хочете, будьте впевненими в собі, готуйтеся…», - порадила Ганна усім амбітним молодим людям, які шукають роботу.

Після перерви пройшов майстер-клас від керівника проекту ЄС «Розвиток професійних компетенцій спеціалістів України» Владлена Сисуна. «Як молодому спеціалісту дорого «продати» себе на ринку праці?», - на це питання дав відповідь Владлен у своєму виступі. Щоб отримати високооплачувану роботу роботодавець повинен оцінити Ваші професійні компетенції, тобто вміння робити певні речі. Для такої оцінки широко використовуються різноманітні програми сертифікації в різних сферах діяльності: від знання іноземних мов до менеджменту та інформаційних технологій. «Базові компетенції, які зараз найбільше цінуються – це проактивність та вміння вчитися…» - говорить Владлен Сисун.

Важливою частиною програми стали презентації від компаній, які проходили паралельно. Кожен учасник міг обрати тему, яка цікавила його найбільше. Презентації вели компанії Санофі Україна, Ernst&Young, САН ІнБев Україна, Credit Agricole.

Ганна Яковенко, HR Business Partner, на презентації «Робота в фармацевтичній індустрії» розповіла про компанію Cанофі – одну з найбільших фармацевтичних груп, що представлена у 100 країнах світу. Це компанія, яка відкриває, розробляє та постачає терапевтичні рішення, щоб зберегти здоров’я 7 мільярдів людей у всьому світі. Санофі пропонує програму літніх/зимових стажувань для студентів 4-5-6-х курсів тривалістю від 3 до 6 місяців у різних професійних напрямах (від медичної діяльності до фінансів), а також програму для випускників.

Щодо перших кроків на шляху до успішної кар’єри, Єлизавета Максимець, фахівець з підбору персоналу та розвитку бренду роботодавця Ernst&Young, розкрила секрети написання резюме. Серед великої кількості порад були такі:

  • Для студента або початківця резюме достатньо розмістити на 1 сторінці
  • Найважливішу інформацію слід поставити на початок
  • Необхідно пересвідчитися у відсутності помилок (як орфографічних, так і при написанні контактної інформації та ін.)
  • Слід старатися зробити резюме візуально привабливим

Презентація «Програми стажувань і розвиток в компанії» від Дар’ї Селинної, digital спеціаліста в компанії САН ІнБев Україна, була наповнена інформацією про залучення до участі в Програмі глобальних управлінських стажувань та в Програмі виробничих стажувань у САН ІнБев. Після участі в такій програмі стажери можуть зайняти ключові позиції в компанії та формувати спільне майбутнє.

Банк Credit Agricole працює в Україні з 1993 року та належить до TOP-20 банківських установ України. Менеджер з персоналу Credit Agricole, Євгеній Буряк, дав поради молодим спеціалістам щодо пошуку роботи. Він також наголосив на важливості правильного складання резюме.

Завершився форум після представлення міжнародної програми обміну й стажувань від АЙСЕК та виставкою роботодавців.

Якщо Ви не встигли відвідати Форум Кар’єри у Києві, не пропустіть виставку кращих роботодавців в інших містах України, а саме Донецьку, Івано-Франківську, Луганську, Львові, Маріуполі, Харкові, Тернополі та Ужгороді. Форум Кар’єри – це Ваша можливість знайти роботу за один день.

Всі деталі на офіційному сайті forumcareer.org


 

Відео

English version