Поки вся Україна шукає в Інтернеті порно, на заході країни надають перевагу еротиці

Щотижня мешканці України вводять в пошуковий рядок "Яндекса" більше 350 мільйонів слів.

Найпопулярніші з них - онлайн, скачать, бесплатно, смотреть та игра. Представники пошуковика зазначають, що жителі України використовують слово "смотреть" частіше, ніж "скачать" (росіяни - навпаки).

До найпопулярніших слів усієї країни відносяться: авто, бесплатно, вконтакте, год, ґуґл, девочка, есть, європа, женщина, зимний, игра, ігри, їсти, купить, любовь, музыка, новый, онлайн, порно, русский, смотреть, торрент, украина, фильм, харьков, цена, человек, школа, щасливий, ютуб, язык.

У запитах з кожного регіону України є слова, які його жителі використовують частіше, ніж користувачі з інших регіонів. Зазвичай до списку характерних для регіону слів потрапляють назви місцевих географічних об'єктів, організацій або сайтів. Але іноді зустрічаються і несподівані "місцеві" слова, наприклад, худоба у Дніпропетровської області, обязательно та развиваться у Донецькій, еротика, їсти, жінки і юшка у Західній Україні, бесценный, жизнедеятельность і рельсовый у Криму, а в Харкові - гостинка та авиабилет.

 

Джерело: ТСН

Відео

English version