Шановні студенти – активісти!

За ініціативи Олени Сотник члена Правління АПУ, партнера АО «Адвокатська група «Солодко і партнери» спільно з Лігою студентів АПУ розпочинається масштабний всеукраїнський проект «Гаряча лінія».

 

Мета проекту: інформаційна та консультативна підтримка випускників дитячих будинків та інтернатів щодо їх законних прав і гарантій по законодавству України.

Завдання проекту:

  1. Оперативно і доступно в телефонному режимі вести систематичне консультування цільової аудиторії про права, їх практичну реалізацію та з інших питань, вирішення яких на пряму пов'язане з гарантованим законодавством України.
  2. Допомога у вирішенні спірних питань чи конфліктів з представниками державних органів у зв'язку з порушенням прав цільової аудиторії.

Консультанти: студенти 3-4 курсу ВНЗ, куратори та наставники (забезпечують всебічну підготовку студентів - консультантів).

Обов'язкові умови для студентів - консультантів:

  1. Навчання (яке буде здійснюватись куратором та наставниками щодо проходження спеціальної підготовки і вивчення нормативної бази з відповідного питання);
  2. Участь у підготовці одного з кейсів для подальшого консультування;
  3. Згода з безперебійною готовністю бути на зв'язку в години свого "чергування" згідно з розкладом.

Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту « Гаряча лінія», будь ласка, заповніть анкету – заявку за адресою:https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEdqSmpIQ3FoWThzSmdZYnlLWEMyUWc6MQ#gid=0, наша електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або звертайтесь телефоном  066 749 59 71. Контактна особа – Ганна Старченко."

 

 

Відео

English version